I miss the 5 pound tubs…
Me too, but I miss the original flavor the most. The stuff was delicious.
On a related note, I here that the price of whey is going to continue rising due to supply issues.
Man I hate to hear that. Other than wanting to support this site, I had always purchased Grow because it was the cheapest per gram in comparison to other major retailers. Now, it’s the most expensive. Although it may be better quality, money talks these days. I’m actually hitting on my last 5 pound tub of natural flavor. Shelf life has past, but it still tastes the same.
The Natural flavor is still in the store.
natural was awful tasting alone.
chocolate and vanilla are decent